Deze Burgumer tuinmannen komen graag je tuin opruimen.
Deze Burgumer tuinmannen komen graag je tuin opruimen. Foto: Ingezonden

Falco en Ruben uit Burgum ruimen je tuin op

Algemeen

Het kan niemand in Burgum ontgaan, dat de bladeren weer van de bomen vallen. En met de eerste najaarsstormen vallen er naast bladeren ook veel takken in de tuin. Dat ziet er niet alleen rommelig uit, maar het is best gevaarlijk om uit te glijden over die gladde troep. Niet iedereen heeft de tijd om z’n tuin weer netjes te maken. Daarom zijn Falco (11) en Ruben (11) uit Burgum hun eigen tuindienst begonnen onder de naam Green Clean Streets. 

Inmiddels hebben ze al een aantal tuinen op mogen ruimen. Maar ze willen best nog een aantal tuinklussen aanpakken. Ze komen dan met hun skelter en kar bij de mensen in de buurt langs om de boel op te ruimen, zodat de tuin er weer netjes en mooi bij ligt voor de winter. Naast het harken en verwijderen van bladeren en takken kan er ook gras gemaaid worden, hoewel dat in deze tijd misschien niet altijd meer nodig is. Falco laat weten dat ze geen hoveniers zijn. “Dus we ontwerpen geen tuinen en zetten ook geen planten of bloembollen in de tuin.” 

Wil je Green Clean Streets inschakelen om in Burgum je tuin netjes te maken, dan kun je naar Falco bellen of appen via 06-30499514

Actueel

Symbolische overhandiging inspiratiekader tijdens drukbezochte voorjaarsbijeenkomst
Symbolische overhandiging inspiratiekader tijdens drukbezochte voorjaarsbijeenkomst Algemeen 37 minuten geleden
Nieuw materiaal en een vernieuwde sound!
De Wûnderdokters terug op het podium met try-out “In Bytsje Oan It Dokterjen” Algemeen 2 uur geleden
Generale repetitie De Wolf - toneelgroep Verder.
Toneelgroep Verder speelt twee indringende eenakters Algemeen 3 uur geleden
Een unieke inkijk in de historie van de stad.
Opening foto-expositie Koninklijke bezoeken aan Dokkum Algemeen 5 uur geleden
Sluiting Basisschool 't Kruirêd in Munein
Sluiting Basisschool ‘t Kruirêd in Munein Algemeen 20 uur geleden
Feestelijke start bouw nieuwbouwproject Nij Wenwille in Drachten
Feestelijke start bouw nieuwbouwproject Nij Wenwille in Drachten Algemeen 22 uur geleden
Gemeenteraad benoemt Caroline de Pee tot formateur.
Gemeenteraad benoemt Caroline de Pee tot formateur Algemeen gisteren
Op de foto overhandigen twee soroptimisten, Petra Hummel en Ida van Kampen-Damsma de cheque aan de werkgroepleden van SympathyCare, Albert Scheffer en Annette Boelen.
Bridgedrive in Drachten levert mooi bedrag op voor project in Namibië Algemeen gisteren
In de kerstvakantie van 2024 was er sprake van vrij parkeren in Dokkum. Op Keningsdei 2026 en in het weekeinde van 25 en 26 april geldt het omgekeerde: níet parkeren in de Dokkumer binnenstad.
Kom Keningswykein en Keningsdei niet met auto naar Dokkum! Algemeen 18 apr, 11:03
Kom ook naar de canondagen: Originele handschriften van Eise Eisinga te zien in Franeker
De Canondagen in Friesland Algemeen 18 apr, 10:00
Justin Renkema (links) samen met Rinze Scholte.
Be Quick Dokkum start met de introductie van O23 Algemeen 18 apr, 08:30
Hulpverleners van het Rode Kruis tijdens de Sneekweek.
Rode Kruis Noord-Nederland zoekt 80 nieuwe vrijwilligers voor evenementen Algemeen 17 apr, 17:00
Marco Boerema geconcentreerd in actie.
Marco Boerema ongenaakbaar met annoncee zege Algemeen 17 apr, 16:00
De inmiddels stilgelegde werkzaamheden bij zandwinplas Skûlenboarch
Werkzaamheden Zonnepark Skûlenboarch voorlopig opgeschort Algemeen 17 apr, 15:00
Lente, acryl op canvas.
Voorjaarsexpositie Claartje Heemstra ‘Beeld zonder geluid – de leegte van het noorden’ Algemeen 17 apr, 14:12
Sanctuary.
Leuke uitjes bij Iduna Drachten! Algemeen 17 apr, 12:23