The Sidekicks
The Sidekicks Foto: Niels Knelis

Bluesband The Sidekicks presenteert 28 april nieuwste album bij Iduna

Algemeen

The Sidekicks komen met rauwe energie naar Iduna om hun derde album ‘Homemade’ te presenteren. De band heeft zijn passie voor muziek omgezet in een authentieke sound die de grenzen van blues, rock, soul, pop en jazz doet vervagen. Als kers op de taart verzorgt Jack Bottleneck het voorprogramma. Het programma begint om 15.30 uur en er zijn nog tickets te koop.

The Sidekicks, een vijfkoppige band uit Oost-Groningen, deelt een passie voor muziek en brengt een eclectische stijl voort, beïnvloed door diverse muziekstromingen en grootheden. Hun kenmerkende ‘Sidekicks sound’ combineert muzikale elementen die de bandleden door de jaren heen hebben verzameld. Albums als ‘Blues And More Than Blues’ (2012) en ‘Texas Of The North’ (2017) weerspiegelen hun veelzijdige stijl. Internationaal erkend als topklasse, bewijzen ze dat blues niet beperkt is tot de VS. De indrukwekkende prestaties van The Sidekicks zijn niet onopgemerkt gebleven. De band schitterde in diverse radioprogramma’s en betrad vele podia in Nederland en Duitsland. Met hun bekendheid voor energieke liveoptredens brengen ze het publiek moeiteloos mee in hun muzikale verhaal. Nu presenteren ze trots hun derde album, “Homemade”, op het Idunapodium, dat wordt uitgebracht in april 2024, verkrijgbaar op vinyl en opgenomen in hun thuisbasis Meulnhörn.

Jack Bottleneck, een authentieke en pure muzikant, heeft zijn overtuigende zangstijl te danken aan een leven vol ervaringen. Afkomstig uit de Friese Wouden, waar vrijgevochtenheid hoog in het vaandel staat, omarmt Jack verschillende muzikale genres zoals blues, bluegrass, country blues en Americana. Na donkere jaren richtte hij zich opnieuw op zijn muzikale toekomst. Zijn op Americana leunende repertoire, gekenmerkt door een rauwe stem en veelzijdig instrumentgebruik, prikkelt, verbaast en charmeert het publiek. Jack Bottleneck deelde het podium met bekende namen en speelt sinds 2019 met een vaste band, bestaande uit Rob Taekema, Herman Frank en Johannes Blanksma.

Wanneer: 28 april
Hoe laat: 15.30 uur
Waar: Poppodium Iduna Drachten

www.iduna.nl

Jenne Minnema
Theaterpreek Fit!! Algemeen 7 uur geleden
jitske Dijkstra nieuwe gemeentesecretaris Dantumadiel.
Tjitske Dijkstra nieuwe gemeentesecretaris in Dantumadiel Algemeen 9 uur geleden
Martin Mans.
Tour de Mans orgelconcert in Hommerts Algemeen 10 uur geleden
Kinderboekenschrijver Bert Wiersema leest voor uit eigen werk voor een met kinderen gevulde tipi.
(video) Van spelen naar lezen is een kleine stap in de Leestuin te Drachten Algemeen 21 uur geleden
Jungle By Night.
Leuk avondje weg bij Iduna! Algemeen 30 mei, 16:29
Kunst waarin landschap, mens, flora en fauna centraal staan.
Galerie Koopmans brengt natuurbeleving en kunst samen in nieuwe ‘simmerútstalling’ Algemeen 30 mei, 16:14
Een bijzondere kuier met gids door een mooie omgeving.
Parkenrondleiding Tropische Kas Beetsterzwaag Algemeen 30 mei, 15:02
Fryske Pleats Akkrum
Voor herstel monumenten in 2026 fors meer mogelijkheden voor subsidie Algemeen 30 mei, 14:00
Een plek waar mensen verbinding kunnen ervaren. Voor jong en oud.
Sunday Celebration brengt geloof, muziek en ontmoeting samen tijdens Zomertuin Festival in Drachten Algemeen 30 mei, 11:51
Samen creatief aan de slag voor vaderdag.
Samen creatief aan de slag voor vaderdag Algemeen 30 mei, 10:00
F.l.n.r. Marije de Lange, Johan Veenstra, Martsje de Jong, Henk van der Veer, Gerard de Jong en
Gabrielle Terpstra.
Mar leafst seis skriuwers skriuwe Frysk Kadoboek 2026 Algemeen 30 mei, 08:26
De vrijwilligers van de BurgumMobyl tijdens het 10-jarig jubileum op de Markt in Burgum.
10 jaar BurgumMobyl als sociale schakel in het dorpsleven Algemeen 29 mei, 16:55
Rijk kent 4,4 miljoen toe voor ontwikkeling Dokkum-West.
Rijk kent 4,4 miljoen toe voor ontwikkeling Dokkum-West Algemeen 29 mei, 16:10