
Spaans temperament in Witte Kerk Hemrik
AlgemeenOp zondag 10 maart om 15 uur brengen zangeres Mónica Coronado en gitarist Manito een gepassioneerd en afwisselend programma met Spaanstalige liederen uit Spanje en Zuid-Amerika en eigen composities, overgoten met een flamenco saus.
Mónica Coronado is een echte podiumverschijning. Manito stimuleert met zijn gipsy flamenco spel haar het onderste uit de kan te halen. Bij de meeste stukken begeleidt Mónica zichzelf op gitaar. Manito speelt naast verschillende gitaren ook andere snaarinstrumenten zoals de laúd (Spaanse luit).
Mónica vertelt ook met flair en humor veel over de nummers. Ze woont 18 jaar in Nederland en spreekt goed Nederlands. Ze maakt echt verbinding met haar publiek.
Entree 13,50 euro incl. koffie/thee in de pauze. Ringleiding aanwezig. Reserveren en meer informatie: www.wittekerkhemrik.nl. Binnenwei 22, 8409 JH Hemrik



















