
Jeugdkorfbaltoernooi te Opeinde
AlgemeenOp zaterdag 24 juni organiseert korfbalvereniging KC De Pein voor de 73e maal haar jaarlijkse jeugdkorfbaltoernooi. Er zullen dit jaar 28 verenigingen met 120 teams deelnemen. Voor de allerjongste jeugd (Kangoeroes) wordt een spelletjescircuit georganiseerd. Hiervoor zijn bijna 90 kinderen aangemeld.
Net als vorig jaar zullen er ook nu weer G-teams meedoen. Dit zijn teams die bestaan uit spelers met een beperking. Zij zullen in viertallen de strijd met elkaar aanbinden.
Voor de jongste jeugd is er naast het spelen van wedstrijden een optreden van CoolKids Party. Zie voor verdere informatie www.coolkidsparty.nl
Tevens zal deze jeugd de strijd aanbinden in het “Grabbelbad”. Hierbij strijden de kinderen van twee teams tegen elkaar door te proberen in een “bad” de meeste blokjes te vinden.
Voor de oudste jeugd wordt er een behendigheidsspel georganiseerd.
Het grote succes van het toernooi in Opeinde is te danken aan de opzet (’s ochtends speelt de jongste en ’s middags de oudste jeugd), aan de nevenactiviteiten die er voor de jeugd worden georganiseerd en aan een goede organisatie.
Een toernooi van deze omvang kan niet plaatsvinden zonder sponsoring.
Hoofdsponsor van het toernooi is dit jaar wederom Bouwbedrijf Been uit Opeinde.
Hiernaast hebben meerdere bedrijven, het Sake Sietzes Reindersma Fonds, Dorpsbelang Opeinde, Gemeente Smallingerland (budget Sportakkoord) en Provinsje Fryslân er voor gezorgd dat het toernooi ook dit jaar kan plaatsvinden.
Deelnemende verenigingen zijn naast De Pein o.a. Drachten/Van der Wiel, De Granaet (Dokkum), Quick ’21 (Oudega), V&V (Garijp), TFS (Drachtstercompagnie), Wêz Handich (Rottevalle), Flamingo’s (Buitenpost), OKO/Bies (Opende), Olympia (Twijzel), Kinea (De Knipe) en Oerterp (Ureterp).
Meer informatie is te vinden op:
http://jeugdtoernooi.kcdepein.nl/
Plaats: Sportpark Douwekamp Opeinde
Onderwerp: 73e Jeugdkorfbaltoernooi KC de Pein
Datum/Tijd: Zaterdag 24 juni 2023 9.30 - 17.30 uur



















