De trainersstaf van voetbalvereniging Kollum
De trainersstaf van voetbalvereniging Kollum Foto: Ingezonden

Trainer Ron de Boer blijft aan het roer

Algemeen

Ron de Boer is bezig met zijn 5e seizoen als hoofdtrainer bij vv Kollum en zal dat ook het zesde seizoen blijven. In zijn eerste seizoen wist hij via de nacompetitie te promoveren naar de 2e klasse. Twee corona-seizoenen volgden en in het vorige seizoen (2021/2022) werd in de laatste competitie-wedstrijd de promotie naar de 1e klasse misgelopen. 

In het huidige seizoen verkeert vv Kollum in de middenmoot van de 2e klasse L en is er nog steeds van alles mogelijk. Vorig jaar al is het contract met hoofdtrainer Ron de Boer met twee seizoenen verlengd. Dat betekent normaal gesproken dat het volgende seizoen (2023/2024) zijn 6e en tevens laatste seizoen als hoofdtrainer van vv Kollum zal zijn. Een unieke reeks waarin vv Kollum van een 3e klasser inmiddels een stabiele 2e klasser genoemd mag worden die ook in staat wordt geacht om voor de bovenste plekjes mee te strijden. Het aandeel van Ron de Boer daarin is groot. De spelersgroep, TC en het bestuur zijn daarom blij dat de Boer ook volgend seizoen nog bij vv Kollum aan het roer staat, zodat de langere termijn visie zoals we die met elkaar afgesproken hebben ook dan verder ingevuld kan worden. Het aanvullen van de A-selectie met talentvolle spelers uit eigen jeugdopleiding maakt onderdeel uit van die visie.

Aaron Boekhout maakt momenteel nog deel uit van de A-selectie van vv Kollum en is een vaste basisspeler met prima coachende kwaliteiten. Boekhout beschikt al over de UEFA-C trainers licentie en heeft de ambitie om volgend seizoen ook zijn UEFA-B licentie te behalen. Dat betekent dat hij stopt als actief speler en zich volledig gaat richten op een trainerscarriére. We zijn blij dat we met Aaron overeengekomen zijn dat hij vanaf volgend seizoen de knvb-opleiding UEFA-B gaat combineren met het assistent-trainerschap bij het 1e elftal van vv Kollum. Het mes snijdt voor vv Kollum zo aan meerdere kanten: de huidige assistent-trainer Alex van der Veen krijgt hierdoor meer ruimte voor de invulling van zijn HJO-functie, Aaron Boekhout krijgt met Ron de Boer een prima mentor voor zijn trainersopleiding, de A-selectie krijgt er een gedreven en gemotiveerde assistent-trainer bij zodat hoofdtrainer Ron de Boer ruimte krijgt om nog een aantal accenten aan te brengen die nodig zijn om volgend seizoen nog een paar stappen te zetten in de doorontwikkeling van onze vereniging.

Ook zijn we zeer ingenomen met het feit dat Robin Mulder als keeperstrainer verbonden blijft aan de A-selectie. Robin is met ingang van het huidige seizoen toegevoegd aan de trainersstaf van de A-selectie en dat bevalt van alle kanten dermate goed dat een verlenging van de samenwerking niet kon uitblijven.

Met Denny Nicolai en Sieds van der Veen als teammangers en Alex van der Veen als linie-trainer maakt dit de staf van vv Kollum 1 voor volgend seizoen compleet.

Digitale nalatenschap is belangrijk.
Steeds meer senioren regelen hun digitale nalatenschap Algemeen 3 uur geleden
Gemeentepersoneel Opsterland in de jaren '30 van de vorige eeuw. Derde van rechts zitten met keten de in Dokkum geboren Jacob Bleeker. Hij werd in 1912 benoemd tot burgemeester van Rauwerderhem en vervolgens van Utingeradeel (1919) en Opsterland (1929).
Gemeente Opsterland brengt historie tot leven tijdens Dag van de Opsterlandse Geschiedenis Algemeen 5 uur geleden
Museum Dr8888 geeft objecten een nieuw thuis tijdens teruggeefdagen.
Museum Dr8888 geeft objecten een nieuw thuis tijdens teruggeefdagen Algemeen 21 uur geleden
Ton bij de shirts die lokale bevolking draagt bij het schoonmaken van de stranden.
Ton en Corien uit Drachten strijden tegen plastic in zee en voor de schildpadden op Kaapverdisch eiland Sal Algemeen 22 uur geleden
Ook de website Tytsjerksteradiel is offline
Friese digitale overheid plat door PHP-lek, websites van gemeenten offline Algemeen 22 uur geleden
Tv-programma Fryslân Fit brengt valpreventie en bewegen naar de Friese huiskamers.
Tv-programma Fryslân Fit brengt valpreventie en bewegen naar de Friese huiskamers Algemeen 23 uur geleden
Ouderbijeenkomst: ‘Kijken door de ogen van je kind’
Ouderbijeenkomst: ‘Kijken door de ogen van je kind’ Algemeen gisteren
Stichting Yfke lanceert de Mantelzorgwijzer: informatie voor mantelzorgers op één plek.
Nieuwe Mantelzorgwijzer helpt inwoners van Dantumadiel en Noardeast-Fryslân op weg naar passende ondersteuning Algemeen gisteren
Nyk de Vries & Klaske Oenema.
Nyk de Vries en Klaske Oenema in Sint-Johanneskerk te Moarre Algemeen 21 okt, 11:31
Buurtsportcoach Tom van der Meer: “Met een bal erbij komt het gesprek vanzelf op gang”
Buurtsportcoach Tom van der Meer: “Met een bal erbij komt het gesprek vanzelf op gang” Algemeen 21 okt, 10:00
V.l.n.r. Sjoerd Keizer, Manon van der Meij en Henk Brouwer
Henk Brouwer, Sjoerd Keizer en Manon van der Meij benoemd tot erelid van S!N Algemeen 21 okt, 09:18
Amarens Sprokkereef.
ALINE POP-UP: een verrassend succes in hartje Burgum! Algemeen 21 okt, 08:24
Manager Jessica Jongsma van M.O.S. (links) en Mirjam Marinus commercieel directeur van Friesland Lease.
Wegwijzers Smallingerland maakt de eerste stap naar hulp kleiner Algemeen 20 okt, 17:00