Christenen voor Israël
Christenen voor Israël Foto: Ingezonden

Studiebijeenkomst met Tjerko v.d. Wouden in Boornbergum over ‘De tabernakel en het Jodendom’

Algemeen

Op woensdag 10 april 2024 is er in Boornbergum een studiebijeenkomst met spreker Tjerko v.d. Wouden namens Christenen voor Israël. Het onderwerp van deze bijeenkomst is: De tabernakel en het Jodendom. De bijeenkomst vindt plaats in VGKN Kerk (in de kerkzaal), Easterbuorren 52, Boornbergum. Aanvang om 20.00 uur, toegang is gratis. Er is verkoop van producten uit Israël.

Thema

Omschrijving: “God zei tegen Mozes: “De Israëlieten moeten een heiligdom voor mij maken, zodat ik te midden van hen kan wonen” (Exodus 25:8). God wil bij de mensen komen wonen. Kun jij je dat voorstellen? Dat God, de almachtige, de schepper van hemel en van aarde bij mensen wil wonen. De tabernakel is de zichtbare aanwezigheid van God op aarde. Het heiligdom van God. De plek waar God woont onder de mensen. De Tabernakel is diep geworteld in het Jodendom. Wat heeft het ons vandaag nog te zeggen? Op deze avond vertel ik er graag over!”

Achtergrond spreker

Tjerko van der Wouden: “Mijn liefde voor Israël is begonnen in 2007 door een reis van Christenen voor Israël met Henk Binnendijk naar Israël. Tot die tijd had ik een blinde vlek voor Israël. In de Bijbel las ik over Israël heen en richtte mijn aandacht op zaken die mij persoonlijk aanspraken. In Israël is de Bijbel voor mij gaan leven en begon ik steeds meer te zien dat God zich nog steeds met Israël bezighoudt. Later heb ik nog een heel aantal reizen naar Israël gemaakt en heb het land goed leren kennen.”

Burgemeester Veenstra (midden) en Klaas G. van den Berg en 
Jeroen van der Weij van stichting Foar ûndernimmend Smellingerlân ondertekenen het samenwerkingsconvenant.
Ondernemersfonds in Smallingerland officieel van start Algemeen 6 uur geleden
Aangename Koningsdag op komst, later aan de kust kans op een bui
Aangename Koningsdag op komst, later aan de kust kans op een bui Algemeen 7 uur geleden
Gerbrand Waaksma vs Be Quick.
Buitenpost heeft weinig in te brengen tegen Be Quick 1887 Algemeen 16 uur geleden
Qbuzz zet extra bussen in voor Koningsdag met koninklijke familie in Dokkum.
Qbuzz zet extra bussen in voor Koningsdag met koninklijke familie in Dokkum Algemeen 16 uur geleden
Strijd in het doelgebied.
vv Kollum verslaat vv Veenhuizen Algemeen 17 uur geleden
Lennaert Kooistra ontworsteld zich aan twee verdedigers van Oranje Nassau.
Broekster Boys boekt historische winst bij Oranje-Nassau Algemeen 19 uur geleden
Frits Veenema wist dit cadeautje feilloos uit te pakken.
Be Quick Dokkum pakt broodnodige zege op Twijzel Algemeen 19 uur geleden
Steunouder Naomi.
Ik wilde iets betekenen voor een kind en kreeg er zoveel voor terug Algemeen 22 uur geleden
De Poptaschat.
Fries Museum werpt nieuw licht op Friese zilverschat die de wereld veroverde Algemeen gisteren
De Dorpskerk van Sumar.
Kwartettekoar yn Sumar Algemeen 26 apr, 13:00
Een scene uit Utrikke.
Theatervoorstelling Útrikke komt naar Jubbega Algemeen 26 apr, 12:00
Willeke Smits.
Orgelconcert Willeke Smits op vrijdag 1 mei in Grote Kerk Drachten Algemeen 26 apr, 10:31
Een smid in actie.
Terug in de tijd met oude ambachten in Blije Algemeen 26 apr, 08:30