
Tweevoudig wereldkampioen kickboksen Robbie Hageman komt naar Oentsjerk
AlgemeenHet kan soms lastig zijn richting en zinvolle invulling aan je leven te geven. Het is dan belangrijk om mensen om je heen te hebben voor een luisterend oor wanneer je je verhaal kwijt wilt. Daarnaast kan het boeiend zijn om naar inspirerende mensen te luisteren die een omslag in hun leven hebben gemaakt. Zo iemand is tweevoudig wereldkampioen kickbokser Robbie Hageman, die op 18 juni naar de Ontmoetingskerk in Oentsjerk komt.
Kickbokser Robbie Hageman heeft onlangs zijn officiële afscheidspartij gehouden in Eindhoven, maar dat betekent niet dat hij anoniem van het publieke podium verdwijnt. Hij wil ook graag zijn inspirerende levensverhaal delen met bewoners van de Trynwâlden. Hageman kwam namelijk tot geloof in de gevangenis, een gebeurtenis die een nieuwe richting aan zijn leven gaf. Hageman deelt zijn bijzondere getuigenis over hoe hij in de gevangenis begon te bidden en vervolgens vrijgelaten werd. Sindsdien speelt zijn geloof een centrale rol in zijn leven. De bokser inspireert anderen met zijn vastberadenheid en zijn geloof in genezing. Hij strijdt namelijk tegen de bij hem geconstateerde kanker.
Datum: Zondag 18 juni - Tijdstip inloop: 19:00 uur - Locatie: Ontmoetingskerk - Rengerswei 15 Oentsjerk
Thema: Wereldkampioen kickboxer Robbie Hageman komt tot geloof in de cel. Robbie vertelt zijn zeer inspirerend levensveranderend verhaal. Muziek: Jennie Hanse en band - Afsluiting: wat drinken met nog een hapje om nog even na te praten.
Doelgroep: Iedereen die in de Trynwâlden woont. Deze dienst is ook zeer geschikt voor jeugd vanaf 12 jaar



















