
Inloopspreekuur seniorweb Burgum
AlgemeenSeniorweb Burgum organiseert al enige tijd een inloopspreekuur in de bibliotheek in Burgum. Dit is bestemd voor senioren met digitale problemen.
We helpen met programma’s op computers, mobiele telefoons en tablets. In principe helpen we met problemen die in korte tijd zijn op te lossen. Dit inloopspreekuur, in de bibliotheek Burgum, is op elke dinsdag van 14.00 tot 16.00, met uitzondering van de maanden juli en augustus.
Voor grotere, of ingewikkeldere problemen kunnen we altijd tegen een kleine vergoeding een cursus aanbieden.
Een andere mogelijkheid is een LesOpMaat waarbij we een persoon helpen met de specifieke vragen die hij of zij heeft.
Digitale voorjaarsschoonmaak
In de maand maart doen we iets extra’s. We organiseren dan een digitale voorjaarsschoonmaak in samenwerking met Seniorweb landelijk.
Wat houdt deze digitale voorjaarsschoonmaak in?
Hoeveel opslagruimte heb ik nog?
Startscherm van de computer, tablet, of mobiele telefoon
Bestanden, foto’s en video’s opruimen (naar een externe opslag, of the cloud verplaatsen, of weggooien)
Niet gebruikte apps, of programma’s verwijderen van apparaat
Browsegeschiedenis wissen
Cookies verwijderen op smartphone en tablet
Het hoofddoel is om apparaten weer zo goed mogelijk te laten werken, en de gewenste apps en programma’s gemakkelijk te kunnen vinden. Er zal natuurlijk nooit iets verwijderd worden zonder uitdrukkelijke toestemming van de eigenaar van het apparaat.



















