Afbeelding

Scootmobiel leasen aantrekkelijk door wijziging WMO

Zakelijk Zakelijk

De ruime showroom biedt een overzicht van de verschillende merken en soorten scootmobielen. (Ingezonden foto)

 

Scootmobiel leasen aantrekkelijk door wijziging WMO

 

SINT-NICOLAASGA – De eigen bijdrage die mensen betalen als ze een scootmobiel via de gemeente hebben is sinds 1 januari van dit jaar in veel gevallen fors gestegen. “Iemand betaalde bijvoorbeeld vorig jaar 68 euro per vier weken en is dit jaar ineens 238 euro kwijt”, vertelt Simon de Jong van Scootmobiel Sint Nyk uit Sint Nicolaasga. “Dat is een grote verschuiving”.

De eigen bijdrage is afhankelijk van het inkomen en het vermogen van de cliënt en zijn of haar partner. Mensen die meer verdienen of meer eigen vermogen hebben, betalen een hogere eigen bijdrage. De gemeente bepaalt hoe hoog de eigen bijdrage is aan de hand van de wettelijke regels.

Scootmobiel leasen

Om scootmobielen toch betaalbaar te houden introduceerde Scootmobiel Sint Nyk een vorm van huur-koop. ‘Men betaalt een borg van €500,- en een maandelijks leasebedrag,’
zegt De Jong. ‘Zo heeft men al vanaf €100,- per maand de beschikking over een gloednieuwe scootmobiel. Na vier jaar wordt men door af te zien van de borg eigenaar van de scootmobiel.’

De huur is inclusief de verzekering, onderhoud en pechhulp. Een scootmobiel kan wel tot tien jaar meegaan als er goed op wordt gepast. Het vervoermiddel kan ook voor kortere tijd worden gehuurd, ideaal voor iemand die slechts tijdelijk een scootmobiel nodig heeft.

Scherpe prijzen

Er zijn diverse merken en soorten scootmobielen te krijgen: hele compacte, maar ook types met een dakje en alles daar tussenin. De speciale stikstof antilekbanden zorgen ervoor dat men nooit meer stilstaat door een lege band. Het bedrijf koopt de scootmobielen rechtstreeks in bij de fabrikant, waardoor ze kunnen worden aangeboden tegen scherpe prijzen. Tevens worden er rolstoelen, rollators, e-bikes en tweedehands scootmobielen verkocht.

Ook voor onderhoud en reparatie kan men bij Sint Nyk terecht, en als de klant dat wil, regelen ze ook de verzekering. Alle scootmobielen kunnen op de zaak worden uitgeprobeerd en hebben een garantie van twee jaar.

Voorjaarsactie

Tot en met april biedt Scootmobiel Sint Nyk de populaire Drive Supreme met korting aan. In plaats van €3500,= betaalt men €2750,=. Hiervoor krijgt men een kwaliteits-scootmobiel met een topsnelheid van 15 kilometer per uur en 40 kilometer actieradius. De Drive Supreme heeft LED-verlichting, een goede vering en digitaal display. De actie geldt zolang de voorraad strekt.

www.scootmobiel-stnyk.nl

Bijeenkomst 19 mei over Parkinson Boksen in 't Koartling te Buitenpost.
Bijeenkomst 19 mei over Parkinson Boksen Algemeen 4 uur geleden
Slach om de Skierstins.
Middeleeuwen herleven rond de Skierstins: “Hoe seach it der doe út?” Algemeen 5 uur geleden
Start regionale campagne Werkcentrum Fryslân: voor vragen over werk.
Start regionale campagne Werkcentrum Fryslân: voor vragen over werk Algemeen 7 uur geleden
Opzichter Anton Huitema al ruim 37 jaar werkzaam bij It Fryske Gea in het Nationaal Park de Alde Feanen.
Vier de natuur in Nationaal Park De Alde Feanen Algemeen 21 uur geleden
Het Lauwersmeergebied staat bekend om zijn uitgestrekte natuur.
Dag van het Nationaal Park in het Lauwersmeergebied Algemeen 22 uur geleden
Doe ook mee met deze sportieve én gezellige activiteit!
DE FCJT Survival bij De Grote Wielen Algemeen gisteren
Dekema State in Jelsum.
Dekema State ‘ín love’ Algemeen gisteren
Wethouder Robin Hartogh Heys van de Lier van Smallingerland:
(Nog) geen verplicht puntensysteem klimaataanpak Smallingerland Algemeen 13 mei, 13:28
Opzichter Anton Huitema bij rietopslag. Riet is van cruciaal belang voor It Fryske Gea, zowel ecologisch als cultuurhistorisch. Het fungeert als een onmisbare habitat voor talloze vogels en dieren, zuivert het water en voorkomt dat open veengebieden dichtgroeien.
Opzichter Anton Huitema: “Geniet van De Alde Feanen, maar wel met respect voor de natuur” Algemeen 13 mei, 13:00
Wie naar de bloemetjesmarkt gaat, of naar een ander evenement: regen- en of regenkleding maar aan!
Weekendweer: koud en vaak nat tijdens Hemelvaart Algemeen 13 mei, 12:01
Afbeelding
Bouwen op Friese bodem: hoe projecten de zachte ondergrond te lijf gaan Zaken 13 mei, 11:39
Ga ook mee op insectensafari!
Dag van het Nationaal Park in het Drents-Friese Wold Algemeen 13 mei, 11:23
Hoofdgebouw Park Vijversburg met  als inzet: Schilderij gemaakt door één van de studentes Sietske G. van der Zijl.
Alles is liefde in Park Vijversburg Algemeen 13 mei, 10:00