
LEEUWARDEN - Precies vijf jaar geleden is Hylco Procé zijn winkel begonnen aan de Tijnjedijk 81 in Leeuwarden met laminaat en pvc vloeren. Laminaat Outlet Friesland is uitgegroeid tot een winkel van formaat. Wekelijks worden er kwaliteitsvloeren verkocht. En dat niet alleen in Friesland maar door heel Nederland.
Laminaat Outlet Leeuwarden biedt een uniek concept. De keuze en de voorraad maken de zaak tot een succes. Altijd geldt: gratis plinten en ondervloer bij alle laminaat, en er is keuze uit ruim 300 soorten vloeren.
Laminaat en pvc vloeren zijn de trends van nu. Deze zijn bijna niet meer te onderscheiden van echte houten vloeren. "De designs zijn zo geweldig mooi! En de kwaliteiten zijn in de loop der jaren enorm verbeterd," vertelt eigenaar Hylco Procé
Het assortiment bestaat voor tachtig procent uit een vaste collectie, en voor twintig procent uit partij-aanbiedingen.
"Voor elke klant hebben wij de juiste vloer, zo kunt u al een laminaatvloer kopen vanaf 4.99 per m2, inclusief gratis plinten en ondervloer en inclusief btw. Kijk en vergelijk en bespaar tot honderden euro's zeggen wij altijd tegen onze klanten. Bij een bouwmarkt hebben wij onderzoek gedaan en constateerden wij dat u voor een plakplint 4.99 moet betalen en voor een ondervloer 1.99 per meter. Bij ons krijgt u dit gewoon gratis bij laminaat, geweldig toch?"
Inmiddels heeft Procé ook een winkel in Heerenveen en is hij druk bezig met een derde winkel. Op verzoek worden vloeren gratis ingemeten, en ook legservice behoort tot de mogelijkheden: "Wij bieden een compleet concept aan onze klanten."
Het vijfjarig jubileum wordt uitbundig gevierd met extra aantrekkelijke prijzen en veel gratis opties. "Bij aankoop van een vloer vanaf 40 m2 ontvangt u veel gratis extra's: gratis plinten, gratis ondervloer, gratis bezorgen in de regio, gratis opslag voor latere afname, gratis droogloopmat, gratis inmeten, gratis kamerbezem en een gratis vloerkleed. Hier kan geen bouwmarkt tegen op! Wij heten u van harte welkom in onze winkels, profiteer als nooit tevoren!"
-
Duik in het verleden van Drachten
2 dagen geleden
-
Jacqueline Rosier van Drachtster Boys finaliste in 'Clubheld van het Jaar'
2 dagen geleden
-
Kerstspektakel in Surhuisterveen
3 dagen geleden
-
Meer zakelijke fietsers met nieuwe regelingen in 2020
3 dagen geleden
-
Premies zorgverzekeraars bekend
3 dagen geleden
-
Snowcentrum: passie voor wintersport
3 dagen geleden
-
Ondernemers met Pensioen in Eigen Beheer straks klem?
3 dagen geleden
-
De meest sfeervolle led-verlichting voor de feestdagen vind je bij Mazzelshop
3 dagen geleden
-
´De Koning van zijn troon´ is een familievoorstelling met humor en diepgang
3 dagen geleden
-
Hartverwarmende musical 'Annie' brengt kerst naar Leeuwarden
3 dagen geleden
-
De mooiste kleding en veel gezelligheid in 'De Húskeamer' bij Man of the World
3 dagen geleden
-
Inloopdag Mezutec op 14 december
4 dagen geleden
-
Zorgsloperij De Kans helpt mensen met complexe zorgvraag
4 dagen geleden
1
-
Kryst in Burgum met gevarieerde kerstmarkt
4 dagen geleden
1
-
Elfde kerstfair in Dokkum in Dickensstijl
4 dagen geleden
Meest gelezen


Nieuwsoverzicht
-
Duik in het verleden van Drachten
2 dagen geleden
-
Jacqueline Rosier van Drachtster Boys finaliste in 'Clubheld van het Jaar'
2 dagen geleden
-
Kerstspektakel in Surhuisterveen
3 dagen geleden
-
Meer zakelijke fietsers met nieuwe regelingen in 2020
3 dagen geleden
-
Premies zorgverzekeraars bekend
3 dagen geleden