Het is nu de tijd voor een nieuwe serre of veranda!

Zaken Zakelijk

EASTERMAR – Het voorjaar is prachtig begonnen met een aantal zomerse dagen. 's Avonds lang buiten zitten is echter niet altijd haalbaar, omdat het meestal snel afkoelt. Daarnaast duren warme perioden in Nederland nooit heel lang. Een serre of veranda van JJ Bouw is de oplossing. Dan hebt u altijd het gevoel dat u buiten zit!

Het echte buitengevoel

Het echte buitengevoel ervaart u door het veelvuldig gebruik van glas. Dit wordt gedragen door een ander sterk materiaal, zoals aluminium, hout, staal of kunststof. Wilt u een echt duurzame en onderhoudsarme oplossing? Dan raadt eigenaar Jan Posthumus een serre of veranda van aluminium aan."Dat is dan wel voorzien van isolatiemateriaal. Het is sterk en licht en je kunt het goed bewerken", prijst Posthumus aan. "Wij willen alleen werken met degelijk materiaal."

Veel keuzemogelijkheden

Posthumus vertelt: "Wist u dat onze aluminium serres in alle RAL-kleuren te krijgen zijn?" Een optie die hij in veel gevallen bij serres aanraadt is zonwerend glas om de temperatuur binnen aangenaam te houden. "Daarnaast kunnen wij veranda's uitrusten met verlichting en verwarming, zodat u er ook 's avonds behaaglijk kunt zitten".

Maatwerk en vergunningen

Hij leidt klanten graag door het keuzeproces. "Ik kijk samen met de klant naar de mogelijkheden. Het gaat meestal om maatwerk." Posthumus denkt ook mee met bijvoorbeeld bouwvergunningen. "Het is niet altijd nodig om een bouwvergunning aan te vragen voor een serre. Wel is het verstandig hiernaar te informeren.
De prijzen van een nieuwe serre variëren, afhankelijk van de omvang, materiaalkeuze en opties. Veranda's zijn ongeveer de helft goedkoper. "U hebt al een veranda vanaf 999 euro. Dit is inclusief tien jaar garantie!", geeft Posthumus aan.

Ruime klantenkring

"Wij hebben klanten in heel Noord-Nederland", vertelt Posthumus. Vier man zijn in het voorjaar en de zomer bijna constant bezig met het plaatsen van serres en veranda's. Dat is de helft van het totaal: zeven man in dienst en Posthumus zelf. "Wij zijn met meer mensen uit de crisis gekomen dan ervoor", aldus Posthumus.
"Wilt u ook het hele jaar kunnen genieten van het buitengevoel? Bel dan 0512 472 992 om alle mogelijkheden te bespreken."

Zie ook: www.jjbouw.nl.

Anouska Koster.
Anouska Koster brengt derde Tour de France Femmes tot goed eind Algemeen 14 uur geleden
Fietsen langs tuinen in Harkema en omgeving.
Fiets door groen geluk met Tuindorp Harkema Algemeen 16 uur geleden
De zon bijna verduisterd.
Iedereen wil de zonsverduistering zien Algemeen 12 aug, 21:00
Vlnr Rick Minnesma, Tjisse Steenstra en Menno van Zwieten.
Topkaatser Menno van Zwieten maakte favorietenrol waar Algemeen 12 aug, 17:24
Teake van der Meer met het tegeltje op de plek waar ooit de brug was.
Het verhaal achter een bijzonder tegeltje Algemeen 12 aug, 16:47
Skûtsje Akkrum.
Pieter Meeter stopt na twintig jaar als schipper van het Akkrumer skûtsje Algemeen 12 aug, 15:21
Jan van der Meulen vertelt over zijn werk aan kunstdagorganisatie Aline Sprokkereef, Hanneke Brugman en Joke Ket.
Burgum verandert zaterdag in één groot kunstatelier Algemeen 12 aug, 12:58
Auto uitgebrand.
Auto verwoest door brand op N369 Algemeen 12 aug, 12:00
Aanschouw een unieke hemelshow!
Showtime in de kosmos – Zonsverduistering & Vallende Sterren op één dag! Algemeen 12 aug, 10:23
Kom je ook een dansje doen?
DRACHDA houdt open dansavond voor alle belangstellenden Algemeen 12 aug, 08:17
Wedstrijd bij De Rijp op 31 mei dit jaar.
Hasler Serie Eerst kano wedstrijd ooit in Fryslan Algemeen 11 aug, 17:23
Fietser gewond na val in Drachten.
Fietser gewond na val in Drachten Algemeen 11 aug, 17:02
IFKS
Drachtster skûtsjes in de prijzen bij IFKS 2026 Algemeen 11 aug, 16:23