
Open les internationale dans
AlgemeenBewegen op muziek is goed voor je lichamelijke conditie en voor de conditie van je hersens. Maar bovenal is het gewoon heel erg leuk om op mooie wereldmuziek te dansen! Op donderdag 10 september kan iedereen dat gratis en voor niks ervaren in Leeuwarden.
Op donderdag 10 september organiseert Volksdansvereniging Leeuwarden (VL) een open les. Van 20.00 tot 21.00 uur ben je van harte welkom voor een gezellige kennismakingsles in de gymzaal van OBS de Wester aan de Telemannstraat 13 in Leeuwarden. We doen dan dansen die geschikt zijn voor beginners zodat je deze je snel mee kunt dansen.
Folkloristische muziek uit de hele wereld
Bij VL maak je kennis met dansen uit de hele wereld. Ieder land heeft zijn eigen karakter. Zo worden dansen geleerd uit het Balkangebied vanwege hun rijke dansgeschiedenis. Maar ook dansen uit o.a. West-Europese landen, Noord- en Zuid-Amerika, Oekraïne, Armenië, Griekenland of het Midden Oosten. Folkloredans is sociale dans. We dansen vooral in een kring, al dan niet in (wisselende) paren. De verscheidenheid maakt de internationale werelddans erg leuk en interessant.
Volksdansvereniging Leeuwarden (VL) heeft ruim 45 leden van diverse leeftijden, van ongeveer 18 tot 70 jaar. Ruim de helft van de leden komt uit Leeuwarden, de overige leden komen uit de (wijde) omgeving.
Meer info zie www.volksdansverenigingleeuwarden.nl. Info en opgave bij Marga van der Windt, tel. 06-82952951, mwint@xs4all.nl



















