
Zomervakantie vol activiteiten in Bibliotheek De Westereen en Kollum
AlgemeenDeze zomer organiseert Bibliotheek De Westereen en Kollum een gevarieerd programma vol creatieve en gezellige activiteiten voor jong en oud. Tijdens de zomervakantie is de bibliotheek dé plek om elkaar te ontmoeten, iets nieuws te leren of gewoon gezellig mee te doen. Er is voor iedere leeftijd wel een leuke activiteit.
We starten op maandag 13 juli in De Westereen en 20 juli in Kollum met de workshop Zadenbom maken. Van 14.00 tot 16.00 uur leren deelnemers hoe ze op een leuke en duurzame manier bloemen en planten kunnen laten groeien.
Op dinsdagavond 14 juli in De Westereen en woensdagavond 15 juli in Kollum staat er een zomerse voorleesavond op het programma. Een sfeervolle voorleesavond onder de zomerlucht, helemaal in campingstijl. Denk aan lampjes, kleedjes, ontspannen luisteren naar mooie verhalen, precies zoals het bekende verhaaltje voor het slapen gaan op de camping. Er wordt voorgelezen voor verschillende leeftijdsgroepen:
18.30 uur – peuters en kleuters
19.00 uur – groep 3 t/m 5
19.30 uur – groep 6 t/m 8
20.30 uur – volwassenen
Tijdens deze gezellige avond staat er bovendien een ijskar bij de bibliotheek, zodat bezoekers kunnen genieten van een heerlijk ijsje.
Van 20 juli tot en met 7 augustus kan er iedere middag in beide bibliotheken van 14.00 tot 16.00 uur worden meegebouwd aan Het Muizenhuis. Denk aan kleine kamertjes, meubels, trapjes en allerlei andere leuke details.
Daarnaast kunnen creatieve bezoekers in beide bibliotheken op 23 en 30 juli en 6 augustus van 15.00 tot 16.30 uur een zomerse collage maken. Aanmelden is nodig.
Voor kinderen zijn er in bibliotheken op 24 en 31 juli en 7 augustus van 14.00 tot 17.00 uur workshops Happy Stones maken.
Op 13 augustus sluiten de kinderactiviteiten af met een zomers voorleesfeestje voor kinderen van 6 maanden tot 5 jaar in Biebpunt Feanwalden. Ook is er een workshop Striptekenen van 14.30 tot 16.00 uur in De Westereen, waarin kinderen hun eigen stripverhaal leren bedenken en tekenen.
Ook volwassenen kunnen deze zomer creatief aan de slag.
Op 21 en 28 juli en 4 augustus wordt in De Westereen van 15.00 tot 16.00 uur de workshop Creatief schrijven georganiseerd. Iedereen die plezier heeft in schrijven is van harte welkom, ervaring is niet nodig, aanmelden wel.
Kortom, er is deze zomer volop te beleven in Bibliotheek De Westereen, wil je meer informatie over de activiteiten kijk dan op www.ontdekdebieb.nl. Kom gezellig langs en doe mee aan één of meerdere activiteiten. De medewerkers van de bibliotheek heten iedereen van harte welkom.



















