
Sportvereniging Impala viert vijf jaar FrameRunning
AlgemeenSportvereniging Impala biedt al vijf jaar FrameRunning aan. Dit is een para-atletieksport waarbij de atleet loopt of rent met behulp van een speciaal frame. Het jubileum werd tijdens de laatste les voor de zomervakantie feestelijk gevierd met een vossenjacht en een estafetterun.
Aan de estafetterun deden alle sporters van de zaterdagochtendgroepen bij Impala mee. In vier gemixte teams namen zij het tegen elkaar op. Sportiviteit en plezier stonden daarbij centraal.
Over FrameRunning
Onder het motto ‘sportief voor iedereen’ biedt Impala FrameRunning aan voor kinderen en jongeren met een lichamelijke beperking. De groep traint elke zaterdagochtend en werkt nauw samen met Revalidatie Friesland. Door deze samenwerking tussen atletiektrainers en fysiotherapeuten krijgen de sporters goede begeleiding. Een groot deel van de atleten is al vanaf de start lid van de groep.



















