
Zelfstandige Blokker Burgum blijft bekende formule trouw
AlgemeenDe eigenaar van het franchisefiiaal in Burgum denkt dat Blokker Burgum en Blokker Kollum de komende tijd meer klanten gaan trekken, omdat andere filialen in de buurt nu dicht zijn. “Ik ben nu samen met Kollum de enige Blokker in de buurt”, zegt Henk Schutter de eigenaar van de franchise-Blokker in Burgum. De andere Friese franchise-Blokkers zitten in Workum en Balk.
Eerder lekte al uit dat Roland Palmer, de neef van Jaap Blokker, de formule en webshop van het bedrijf kocht om een doorstart mogelijk te maken, zo meldde onder anderen Het Parool. De familie Blokker zou naar verluidt nog 35 panden in bezit hebben, waarin eerder Blokker-winkels zaten. Die kunnen mogelijk nog worden toegevoegd aan het lijstje met filialen die openblijven. Al kan het nog maanden duren voordat hierover meer duidelijkheid is.
Historie
Ooit begon de vader van Henk in Burgum in 1958 een winkel met boerengereedschap. Daarna werd het assortiment vergroot met huishoudelijke spullen, om uiteindelijk in 2011 aansluiting te maken bij Blokker. Een formule die door klanten uit Burgum en wijde omgeving zeer gewaardeerd wordt.
Vertrouwde assortiment
Klanten die nu binnenlopen in Burgum zijn verbaasd dat de winkel gewoon volledig gevuld is met de bekende kwaliteitsmerken zoals Curver, Leifheit, Brabantia, BK, Tefal en Philips. Henk Schutter weet te melden dat het ook zo zal blijven als hij door het tjokvolle magazijn loopt. “Dat komt mede omdat wij de Friese opkoper Eric Kooistra duizenden pallets gekocht heeft van de failliete winkel Blokker. Maar liefst 202 zeecontainers met 10.000 pallets vol met spullen verhuizen naar Leeuwarden en Heerenveen. Broodroosters, ovenschalen, koffiemokken, airfryers, taartvormen, staafmixers, je kunt het zo gek niet bedenken. Daarvan nemen wij als Blokker Burgum ook een gedeelte van over zodat de winkel het complete vertrouwde assortiment kan blijven aanbieden.”
Service en kwaliteit
Henk Schutter ziet de continuïteit van Blokker Burgem vol vertrouwen tegemoet. Daarbij kan hij natuurlijk altijd een beroep doen op zijn gemotiveerde team, die klanten als vanouds met raad en daad bijstaat. Henk: “De dames zijn het gezicht van de zaak. Ze werken hier ook allemaal zeven jaar of langer.”
Waardering
Al vanaf 9:00 uur in de ochtend lopen de eerste klanten al binnen. “Die zijn enorm betrokken bij onze winkel. Er kwam zelfs eentje oranjekoek brengen om ons een hart onder de riem te steken. De inwoners van Tytsjerksteradiel willen Blokker Burgum voor geen goud missen”, benadrukt Henk.
Onder één dak
Uniek aan de vestiging van Blokker in Burgum is dat je door dezelfde deur ook de enorme collectie speelgoed van Top1Toys kan vinden. “Daarnaast zijn we ook servicepunt voor pakketjes van DPD en DHL. Dat zorgt altijd voor reuring en je hier alles onder een dak tot woondecoratie en cadeauartikelen toe.” Zo kun je binnenkort weer de leukste artikelen voor het voorjaar vinden. Kortom: ‘Een compleet warenhuis onder één dak’.
Socials
Ondanks dat de folders ontbreken, gaan de acties en promoties zoals klanten dat gewend zijn gewoon door. “Hou daarom onze socials zoals facebook in de gaten, daar staan regelmatig aanbiedingen op”, besluit Henk zijn enthousiaste betoog.
Blokker Burgum is te vinden Schoolstraat 64. Tel. 0511469328






















