Eleine
Eleine Foto: ELEINE

Zweedse metalsensatie ELEINE 17 oktober naar Drachten tijdens We Shall Remain tour

Algemeen

De Zweedse metalsensatie ELEINE brengt donderdag 17 oktober tijdens hun “We Shall Remain” tour de nummers van hun nieuwste album naar Iduna! Dit is jouw kans om deze sensationele band met hun duistere en melodieuze metal in actie te zien. Support komt van de Oekraïense metalband IGNEA die bekendstaat om het combineren van verschillende metalstijlen. Er zijn nog kaarten verkrijgbaar.

In 2014 richtten zangeres Madeleine Liljestam en gitarist/growler Rikard Ekberg de band ELEINE op en al snel maakten ze naam met hun zware, donkere symfonische metal. Hun muziek klinkt als een ruigere versie van Nightwish en Epica met een vocale stijl die doet denken aan Amy Lee van Evanescence. Bijzonder is ook de oriëntaalse invloed die in hun muziek te horen is.

Hun debuutalbum “ELEINE” uit 2015 liet direct een blijvende indruk achter, met optredens die fans over de hele wereld omverbliezen. Met hun nieuwste album “We Shall Remain” overtrof ELEINE alle verwachtingen. Over hun gelijknamige single zegt de band: ‘This song combines all important elements that ELEINE are known for: chuggy riffs, groovy rhythms as well as a smashing chorus while its empowering lyrics breathe the spirit our legions keep following us for.’ En met hits als “We Are Legion” en “Stand By The Flame” bewijst de band opnieuw dat ze hier zijn om te blijven én om je trommelvliezen een flinke workout te geven.

Wanneer: 17 oktober
Aanvang: 20.30 uur
Waar: Poppoadium Iduna Drachten

tickets en meer info op www.iduna.nl 

Actueel

Deurzerdiep
Ontdek hoe natuurbeheer en landschap samenkomen Algemeen 8 uur geleden
Voorbereidende werkzaamheden voor het plaatsen van zonnepanelen op de voormalige waterwinplas Skûlenboarch.
Provincie Fryslân keurt nieuwe natuurtoets zonnepanelenpark Skûlenboarch goed Algemeen 9 uur geleden
Wil jij ook een kind twee weken opvangen tijdens de zomervakantie?
Dringend vakantiegezinnen gezocht in Groningen, Friesland en Drenthe Algemeen 10 uur geleden
Molenaar Paul Drent voor de Ypey Mole bij de Ryptsjerksterpolder.
Een draaiend stukje geschiedenis in Ryptsjerk Algemeen 11 uur geleden
Het graspollenseizoen is begonnen!
Hooikoortsseizoen: grassen komen massaal tot bloei Algemeen 13 uur geleden
Tour de Bier bij Auke Vellinga.
Tour de Boer-excursie in Marrum: Gean ek ris mei it fjild yn! Algemeen 14 uur geleden
Molenaar Marco Kraal bij de Hantumermolen. Te bezichtigen tijdens de nationale molendagen van 2026.
Hantumermolen heeft in Marco Kraal een verrassend jonge molenaar Algemeen 16 uur geleden
Doe ook (weer) mee met de Dokkumer Avond Vierdaagse!
Dokkumer Avond Vierdaagse Wandeltochten 2026 Algemeen 17 uur geleden
Een trouwerij in stijl.
Alde Maaie bij museum De Sûkerei Algemeen 5 mei, 16:23
De Hege Stins.
Inspirerende en verbindende avond in Eastermar Algemeen 5 mei, 15:17
Het organisatieteam Bonifatiuscup 2026, v.l.n.r.: Karel Hellinga, Petronella de Boer, Jacob Haakma, Geeke Draijer, Sjoerd Radersma, Janneke Dijkstra, Stephan Overkempe en Sonja Louwsma.
Bonifatiuscup pakt uit met jubileumeditie op het Tolhuispark Algemeen 5 mei, 13:43
Tjalling Werkman en Frank van Dijk (r).
Koning Willem-Alexander schenkt portret van Friese vormgever in bruikleen aan gemeente Noardeast-Fryslân Algemeen 5 mei, 12:32
Sterk optreden van Dyon van der Bie in Oschersleben bekroond met podium en rookieprijs.
Sterk optreden van Dyon van der Bie in Oschersleben bekroond met podium en rookieprijs Algemeen 5 mei, 12:29
Vocalibre brengt Italiaanse barok tot leven in Drachtster kerk
Vocalibre brengt Italiaanse barok tot leven in Drachtster kerk Algemeen 5 mei, 11:00
Oud en jong beleefde een onvergetelijke dag met records, in zwemcentrum De Welle in Drachten
Spanning in en rond het water en records bij zwembad De Welle in Drachten Algemeen 5 mei, 10:00
Nog plaats voor ondernemers bij Broodfondsen in Friesland.
Nog plaats voor ondernemers bij Broodfondsen in Friesland Algemeen 5 mei, 08:30