
Dansstudio Drachten presenteert Open Up
AlgemeenElk jaar sluit Dansstudio Drachten het seizoen af met een grootse voorstelling in de Lawei. Dit jaar is deze voorstelling op 15 juli en extra bijzonder. Speciaal voor de dansers van alle leefijden is een verhaal geschreven over emoties.
Onder de noemer Open Up, wordt u meegenomen naar alle emoties die het leven voorbijkomen. U ziet blijdschap, angst, verdriet, boosheid en afkeer op het podium aan u voorbij trekken, ondersteund door professionele video animatie en lichtshow.
Deze voorstelling is natuurlijk geweldig als er een kind, zus, moeder of buurman in mee danst. Maar iedereen die van dansen houdt zal genieten van deze voorstelling. Als uw kind geïnteresseerd in dansen en u wilt kennis maken met de mogelijkheden van Dansstudio Drachten, geeft deze avond een goed beeld van wat uw kind kan bereiken in de verschillende dansstijlen.
De voorstelling zal zijn op 15 juli in Schouwburg de Lawei. De aanvang is om 19h30. Na de show is er een afterparty in de foyer, waarbij u kunt genieten van showelementen. Laat u verwonderen door de veelzijdige talenten van Dansstudio Drachten. Voor tickets en informatie kijk op www.dansstudiodrachten.nl



















