
Een mooi boeket bloemen zegt meer dan duizend woorden
AlgemeenNiet iedereen in Friesland heeft groene vingers om dagelijks goed de planten en bloemen te onderhouden. “Daarom ga ik graag de uitdaging aan om samen met mij jouw zaak of huis weer langdurig in bloei te zetten”, laat bloemstyliste Sanne Dam van Flowrina uit Burgum weten.
“Ik wil mensen langdurig laten genieten van bloemen en groen in hun (werk)omgeving. Dan kan door middel van materialen met een lange levensduur, zoals gepreserveerd mos, en groen, kunstplanten, droog- en zijdebloemen.”
De naam FlowRina is een combinatie van het woord flowers en een eerbetoon aan grootmoeder Rina. “Die heeft mij vroeger de liefde voor bloemen en creativiteit meegegeven.” In de showroom aan de Zomerweg barst het dan ook van de kleuren en creativiteit met overal prachtige bloemstukken die graag hun weg willen vinden naar een huiskamer of kantoor. Die zijdebloemen en kunstplanten zijn te koop maar ook te huur. “Dan kom ik ze per kwartaal of half jaar vervangen zodat er regelmatig een prachtige blikvanger staat. Mooie planten en bloemen zijn echt een visitekaartje voor je bedrijf.”
Webshop
Binnenkort gaat de webshop ook online. “Dan kun je zelf je boeket samenstellen en bestellen en afhalen of laten bezorgen.” Het is juist deze feestdagen aantrekkelijk om een kleurrijk boeket in huis te hebben, waar je verder geen omkijken aan hebt en bovendien lekker lang blijft staan. Naast de zaterdagse opening van de Zomerschuur en het bloemenatelier van 9 tot 15:00 kun je ook op afspraak langskomen. Bel dan naar 06 2541 33 29 of kijk op www.flowrina.nl of instagram @flowrina.bergum



















