Shop komende zondag in het gezellige Drachten en parkeer gratis

Algemeen

DRACHTEN - Elke laatste zondag van de maand is het koopzondag in Drachten, zo ook komende zondag 23 februari. Waar er doordeweeks voor parkeren betaald moet worden, is dit op zondag gratis!

Ruim 140 winkels in het centrum zijn zondag geopend van 12.00 tot 17.00 uur. Daarnaast zijn ook de winkels op de Stationsweg, tuincentra, bouwmarkten en de winkels op de Martin Luther King-boulevard geopend. Het parkeren op de parkeerplaatsen in het centrum is gratis op zondag. De parkeergarages zijn deze dag gesloten.

Om de koopzondagen extra aantrekkelijk te maken, worden er vanuit de werkgroep van Ha&Ie regelmatig festiviteiten georganiseerd. Wie hiervan op de hoogte wil blijven doet er goed aan 'Koopzondag Drachten' te volgen op Facebook.
www.winkeliersverenigingdrachten.nl

Opzichter Anton Huitema bij rietopslag. Riet is van cruciaal belang voor It Fryske Gea, zowel ecologisch als cultuurhistorisch. Het fungeert als een onmisbare habitat voor talloze vogels en dieren, zuivert het water en voorkomt dat open veengebieden dichtgroeien.
Opzichter Anton Huitema: “Geniet van De Alde Feanen, maar wel met respect voor de natuur” Algemeen 3 uur geleden
Wie naar de bloemetjesmarkt gaat, of naar een ander evenement: regen- en of regenkleding maar aan!
Weekendweer: koud en vaak nat tijdens Hemelvaart Algemeen 4 uur geleden
Afbeelding
Bouwen op Friese bodem: hoe projecten de zachte ondergrond te lijf gaan Zaken 4 uur geleden
Ga ook mee op insectensafari!
Dag van het Nationaal Park in het Drents-Friese Wold Algemeen 4 uur geleden
Hoofdgebouw Park Vijversburg met  als inzet: Schilderij gemaakt door één van de studentes Sietske G. van der Zijl.
Alles is liefde in Park Vijversburg Algemeen 6 uur geleden
Taxi schept fietser bij ongeval in Surhuisterveen.
Taxi schept fietser bij ongeval in Surhuisterveen Algemeen 6 uur geleden
Een sportief en geslaagd wedstrijdweekend.
Een sportief en geslaagd wedstrijdweekend Algemeen 7 uur geleden
Folkkoor Wâldfolk
Zingen in je streektaal Algemeen 7 uur geleden
Aline Sprokkereef en Miriam Meijer overhandigen het eerste exemplaar van de tiende editie van Burgum Magazine aan burgemeester Kanter Breuker.
10 jaar Burgum magazine jubileumeditie Algemeen 7 uur geleden
Schrijfwedstrijd Bibliotheek Drachten.
Spannende activiteiten tijdens Thriller Weken bij Bibliotheek Drachten Algemeen 22 uur geleden
Renske, Silde, Marin en Anne Rikst.
Twee keer goud en vier tickets voor het Nederlands Kampioenschap Algemeen 23 uur geleden
V.l.n.r.
Achterste rij: 
Esther van Gennep, Dieke Jansma, Nienke Sijtsma, Marije Wijbenga, Chelsea Meeuwisse, Janna van Akker, Mayke van Akker 
Voorste rij: Sanne van der Veen, Lenthe Dijkstra, Sanne Kobes, Geertsje Velstra, Hanna Smid, Annelies Jansma, Fenna Kobes
Medailles voor GVV Algemeen gisteren
Leerlingen van SBO de Twine uit Dokkum.
Opening foto-expositie leerlingen over stinzenflora Algemeen gisteren