
Museumpleinconcert
AlgemeenHet Nij Talint Orkest Drachten was een groot succes en overtrof alle verwachtingen! Voor velen was het de eerste kennismaking met een muziekinstrument. Leden van de Drachtster Harmonie en de dirigent hebben de deelnemers aan het project wegwijs gemaakt bij hun eerste stappen als muzikant.
Heel bijzonder om te zien en te horen dat er al heel snel vorderingen werden gemaakt. De repetities begonnen in februari en 12 weken later was er in april het slotconcert van het Nij Talint Orkest Drachten; de afsluiting van het project, maar veel deelnemers wilden graag verder.
Zo is onder de naam Nije Drachtster muzikanten een mooi beginnersorkest ontstaan met leuke enthousiaste muzikanten. Zaterdag 15 juli zullen ze voor het eerst van zich laten horen vanaf 13.00 uur op het Museumplein in Drachten.
De Drachtster Harmonie en de Nije Drachtster Muzikanten zullen deze middag ieder afzonderlijk, maar ook gezamenlijk, een aantal nummers spelen. Beide orkesten staan onder de enthousiaste leiding van dirigent Luc Feikens.
Heb je al een tijdje muziekles en lijkt het je leuk aan te sluiten bij de Nije Drachtster Muzikanten? Dat kan zeker! De repetities zijn 1x per 2 weken op zaterdagochtend vanaf 9.30 uur.
Bij de Drachtster Harmonie zijn wat meer gevorderde muzikanten ook altijd welkom, zij repeteren wekelijks op woensdagavond vanaf 19.45 uur.
Alle repetities vinden plaats in MFA de Bouwen, Klaverweide 48 in Drachten.
Zie voor meer informatie zie www.drachtsterharmonie.nl, of stuur een mail naar info@drachtsterharmonie.nl



















