Waterpoloheren DraGor verslaan Nunspeet

Algemeen

DRACHTEN - De eerste competitiewedstrijd van het nieuwe jaar tegen Nunspeet zou een lastige worden voor de waterpoloheren van DraGor uit Drachten. De vorige keer had DraGor nipt gewonnen en de coach van Nunspeet had beloofd om het de mannen van DraGor deze keer nog lastiger te maken. Coach Hylke Bakker van DraGor had hiervoor al een plan bedacht en maakte zich dan ook geen zorgen. Terecht, zoals bleek, want DraGor won.

Het was een zware wedstrijd. De mannen van Nunspeet waren fel en fysiek. De mannen van DraGor zouden zich echter niet zomaar gewonnen geven. Mitchell van den Adel en Magchiel Groen scoorden de eerste doelpunten door een mooi uitgespeelde man meer situatie. In de tweede periode liet Coen Bakker al snel zien dat DraGor niet van plan was om op Nunspeet te wachten. Door een snelle omschakeling van verdediging naar aanval lag hij ver voor zijn tegenstanders en kon hij zo de bal het doel inzwemmen. Ook Foppe de Haan maakte nog een mooi doelpunt door snel en onverwachts vanaf afstand de bal langs de keeper te schieten.

In de derde en vierde periode werd het pittig. Magchiel Groen moest het water verlaten vanwege een derde persoonlijke fout en ook lukte het de mannen niet om hetzelfde tempo te houden als de eerste twee periodes. De scheidsrechters lieten wat meer doorspelen waardoor het een knokpartij werd. Dragor wist er nog een aantal doelpuntjes uit te persen wat resulteerde in een 7-3 overwinning voor DraGor.

Doelpuntmakers: Mitchell van den Adel 3x Coen Bakker 2x Magchiel Groen 1x Foppe de Haan 1x.

De volgende wedstrijd is op 26 januari om 20.15 uur in Meppel tegen de Reest.

Actueel

Studenten MBO Health Tech.
Studenten MBO Health Tech presenteren oplossingen voor de zorg van morgen Algemeen 13 uur geleden
De deelnemers van karateschool Mushin Dojo uit Dokkum waren succesvol bij karatewedstrijden in Drachten.
Karateschool Mushin Dojo uit Dokkum succesvol bij karatewedstrijden in Drachten Algemeen 14 uur geleden
Trainster Marijke Vonk, Benthe van Til, Elsa de Vries en 
trainster Yteke Hoogsteen.
Acrogymnastes Benthe en Elsa bondskampioen voor WSBF Algemeen 15 uur geleden
Kok Jouke Piet Drijfhout, met witte koksbuis, laat aan leerlingen zien hoe hij groente bereid.
Gezond en lekker koken leer je met een kok in de klas Algemeen 16 uur geleden
Meerdere aanhoudingen in Burgum bij conflict dat uit de hand loopt.
Meerdere aanhoudingen door conflict in Burgum dat uit de hand loopt 112 17 uur geleden
Afbeelding
Zo houd je je telefoon zo lang mogelijk in topconditie Zaken 17 uur geleden
Laarzenexcursie Ottema-Wiersma-reservaat.
Laarzenexcursie Ottema-Wiersma-reservaat Algemeen 17 uur geleden
Een overzichtsfoto van ‘Penaltykillen’ 2025.
Derde editie ONT Penaltykillers Algemeen 18 uur geleden
De vriendengroep uit Burgum die de Coast to Coast Chaillenge fietst voor de Nierstichting.
(video) Vriendengroep fietst 500 km voor zieke kameraad van Zoutkamp naar Zoutelande Algemeen 19 uur geleden
Gebruik je zintuigen deze zomer!
‘Wat moai!’ Proef en Beleef Nationaal Landschap Noardlike Fryske Wâlden Algemeen 20 uur geleden
Fotograferen met je smartphone bij De Spitkeet.
Fotograferen met je smartphone bij De Spitkeet Algemeen 20 uur geleden
Donkere wolken pakken zich samen boven Be Quick. De ploeg uit Dokkum loopt promotie mis.
Be Quick verliest 3e wedstrijd nacompetitie en blijft 3e klasser Algemeen 21 uur geleden
Ens en Blija op het 'neutrale' terrein van GAVC in Grou.
Blija kijkt terug op een schitterend seizoen, maar weet zichzelf net niet te belonen. Algemeen 21 uur geleden
Volop strijd met Harm van der Heide belaagd door vijf roodhemden.
Harkema-Opeinde strijdend ten onder tegen Niekerk Algemeen 21 uur geleden
Vincent Hoekstra in actie.
‘Grutsk’ Broekster Boys op haar na verwijderd van promotie naar 4e divisie. Algemeen 21 uur geleden
Wandelaars in weiland met bijzondere luchten.
Gezellige Avond4daagse trekt ruim 120 wandelaars Algemeen 22 uur geleden