Organiseer het bij Natuurlijk Kollumeroord

Algemeen

KOLLUMERPOMP - Middenin het prachtige natuurgebied Nationaal Park Lauwersmeer ligt Natuurlijk Kollumeroord: een stukje paradijs waar van alles te beleven is: zwemmen, recreëren, tokkelen, kanovaren, survivallen, ontspannen. Eigenaar Pepijn van Binsbergen runt samen met zijn vriendin Jasmijn Backx dit unieke bedrijf. Ze organiseren onder meer bedrijfsuitjes, schoolkampen, bruiloften, (familie)feesten en jaarlijks, eind augustus, het supergezellig Lanterfanter festival.

Pepijn: "Wij voelen ons enorm bevoorrecht dat wij hier met ons gezinnetje kunnen wonen en werken. Bij ons op Natuurlijk Kollumeroord ben je ver weg van lawaai, verkeer en vervuiling en de plek leent zich uitstekend voor heerlijk verblijf met leuke activiteiten in de natuur. Ook kan je in de zomer gewoon even genieten op het terras met een drankje of een ijsje.
Soms zitten we 's avonds in de warme tobbe aan het water onder een prachtige sterrenhemel en zijn we zo onder de indruk van deze heerlijke plek. Het is geweldig dat we dit mogen delen met onze leuke gasten. Wist je dat het Nationaal Park een van de vijf 'Dark Sky-gebieden' in Europa is? Die sterrenhemel is echt adembenemend."

Op Natuurlijk Kollumeroord is veel mogelijk. Pepijn en Jasmijn denken graag mee om zo tegemoet te komen aan de wensen van de bezoekers. Wil je tijdens je verblijf zelf koken of liever de maaltijden laten verzorgen, dan kan dat. Wil je logeren in een van de huisjes op het terrein of liever kamperen? Maak je wensen kenbaar en geniet van een van de mooiste plekjes in Nederland.

Voor meer informatie: 06 14418202 of info@natuurlijkkollumeroord.nl

Afbeelding
Koninklijke familie enthousiast uitgezwaaid uit Hurdegaryp Algemeen 19 uur geleden
Repair Café Dokkum
Zaterdag 2 mei weer Repair Café in bibliotheek Dokkum Algemeen 21 uur geleden
Burgemeester Veenstra (midden) en Klaas G. van den Berg en 
Jeroen van der Weij van stichting Foar ûndernimmend Smellingerlân ondertekenen het samenwerkingsconvenant.
Ondernemersfonds in Smallingerland officieel van start Algemeen 22 uur geleden
Aangename Koningsdag op komst, later aan de kust kans op een bui
Aangename Koningsdag op komst, later aan de kust kans op een bui Algemeen 23 uur geleden
Gerbrand Waaksma vs Be Quick.
Buitenpost heeft weinig in te brengen tegen Be Quick 1887 Algemeen 26 apr, 22:56
In de kerstvakantie van 2024 was er sprake van vrij parkeren in Dokkum. Op Keningsdei 2026 en in het weekeinde van 25 en 26 april geldt het omgekeerde: níet parkeren in de Dokkumer binnenstad.
Kom Keningswykein en Keningsdei niet met auto naar Dokkum! Algemeen 26 apr, 22:30
Qbuzz zet extra bussen in voor Koningsdag met koninklijke familie in Dokkum.
Qbuzz zet extra bussen in voor Koningsdag met koninklijke familie in Dokkum Algemeen 26 apr, 22:29
Strijd in het doelgebied.
vv Kollum verslaat vv Veenhuizen Algemeen 26 apr, 22:15
Lennaert Kooistra ontworsteld zich aan twee verdedigers van Oranje Nassau.
Broekster Boys boekt historische winst bij Oranje-Nassau Algemeen 26 apr, 19:45
Frits Veenema wist dit cadeautje feilloos uit te pakken.
Be Quick Dokkum pakt broodnodige zege op Twijzel Algemeen 26 apr, 19:30
Steunouder Naomi.
Ik wilde iets betekenen voor een kind en kreeg er zoveel voor terug Algemeen 26 apr, 17:00
De Poptaschat.
Fries Museum werpt nieuw licht op Friese zilverschat die de wereld veroverde Algemeen 26 apr, 15:00
De Dorpskerk van Sumar.
Kwartettekoar yn Sumar Algemeen 26 apr, 13:00