
‘Piraten’ in actie voor kinderafdeling Nij Smellinghe
AlgemeenDe ‘piraten’ van de ‘Parel fan de Wâlden’ uit Augustinusga hebben in de week voor de bouwvak en de eerste week van de bouwvak (25 juli tot en met 7 augustus 2022) een ‘marathon’ gedraaid voor het goede doel. Dat goede doel betrof opnieuw de kinderafdeling van ziekenhuis Nij Smellinghe in Drachten.
De kinderafdeling is van de begane grond naar de derde etage verhuisd en geheel verbouwd. De medewerkers van de afdeling zouden graag een gift ontvangen om de afdeling leuk aan te kleden. “Wij als team hebben de kinderafdeling een envelop met een mooi bedrag overhandigd, zodat ze de afdeling kunnen aankleden met thema-artikelen. Dit mooie bedrag is mede mogelijk gemaakt door onze vaste sponsors en door de bezoekers die spontaan langs kwamen in de studio en een vrijblijvende donatie deden.”
Geld van sponsoren en bezoekers
“Bij diverse sponsors kwam de muziek van de Parel fan de Wâlden uit de luidsprekers in de zaak/winkel of in de fabriek. Ook taxibedrijven luisterden naar de muzikale klanken van de Parel fan de Wâlden. Op 20 oktober werd de envelop met inhoud overhandigd door de manlijke teamleden van de Parel fan de Wâlden aan een medewerkster van de kinderafdeling. Ook de mascotte Melle van de kinderafdeling was aanwezig bij de overhandiging. De reactie van beiden was geweldig: “Wat geweldig, dit hadden we niet verwacht, zoveel….”.
In 2023 met de bouwvak zal de Parel fan de Wâlden voor het zesde jaar draaien, ook dan voor het goede doel. Ook te vinden op Facebook.