Logo

Bel 0511-461294

Ik heb de velden verplicht gemaakt maar weet niet waarom de opmerkingen niet veplicht kunnen worden.

Contact


Schoolstraat 23, 9251 EA Burgum

Postbus 16, 9250 AA Burgum

maandag tot en met vrijdag 8.30 – 17.00 uur

Telefoon: 0511-461294

K.v.K. Leeuwarden: 73180092

B.T.W. NL859388888B01


Algemeen:info@actiefmedia.nl
Facturen:facturen@actiefmedia.nl
Redactie:redactie@actiefmedia.nl
Verkoop:verkoop@actiefmedia.nl
Studio:studio@actiefmedia.nl
Frontoffice:frontoffice@actiefmedia.nl
Kerkdiensten:kerkdiensten@actiefmedia.nl
Agenda:agenda@actiefmedia.nl
Bezorging:bezorging@actiefmedia.nl



Heeft u een vraag of opmerking, dan kunt u ook onderstaand formulier invullen. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.

Postcode/plaats*

Opmerking/klacht/vraag*