Lees exclusieve artikelen uit de regio. Word Pro-Actief
Logo

Bel 0511-461294


Contact


Schoolstraat 23, 9251 EA Burgum

Postbus 16, 9250 AA Burgum

maandag tot en met vrijdag 8.30 – 17.00 uur

Telefoon: 0511-461294

K.v.K. Leeuwarden: 73180092

B.T.W. NL859388888B01


Algemeen:info@actiefmedia.nl
Facturen:facturen@actiefmedia.nl
Redactie:redactie@actiefmedia.nl
Verkoop:verkoop@actiefmedia.nl
Studio:studio@actiefmedia.nl
Frontoffice:frontoffice@actiefmedia.nl
Kerkdiensten:kerkdiensten@actiefmedia.nl
Agenda:agenda@actiefmedia.nl
Bezorging:bezorging@actiefmedia.nl



Heeft u een vraag of opmerking, dan kunt u ook onderstaand formulier invullen. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.



Postcode*

Woonplaats*

Opmerking/klacht/vraag*