Contact 
Actief Media
 
Schoolstraat 23, 9251 EA Burgum
Postbus 16, 9250 AA Burgum
maandag tot en met vrijdag 8.30 – 17.00 uur
Telefoon: 0511-461294
K.v.K. Leeuwarden: 73180092
B.T.W. NL859388888B01

Lees hier ons privacy statement
Algemeen: info@actiefmedia.nl
Facturen: facturen@actiefmedia.nl
Redactie: redactie@actiefmedia.nl
Verkoop: verkoop@actiefmedia.nl
Studio: studio@actiefmedia.nl
Frontoffice: frontoffice@actiefmedia.nl
Kerkdiensten: kerkdiensten@actiefmedia.nl
Agenda en exposities: agenda@actiefmedia.nl
Bezorging en bezorgklachten: bezorging@actiefmedia.nl

Heeft u een vraag of opmerking, dan kunt u ook onderstaand formulier invullen. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.



Persoonsgegevens










Adresgegevens




Postcode / Plaats *