In Morra en Lioessens en het buitengebied komen in aanloop naar 4 mei bij een aantal huizen objecten te staan. Hierdoor wordt duidelijk in welke panden in de oorlog onderdui..
Op de oprit van de A7 naar de N31 bij Drachten is zondagochtend een motorrijder onderuit gegaan. De motorrijder raakte gewond.
De provincie Fryslân verhoogt de ambitie voor schone energie van 2,3 naar 3 TWh, oftewel drie miljard kiloWattuur. Dit blijkt uit de nieuwe Regionale Energiestrategie Fryslâ..
Sporthal de Nije Westermar in Burgum blijkt de meest duurzame sportaccommodatie in Fryslân. Het gebouw heeft energielabel A++++
Popfabryk, Media Art Friesland, European Media Art Festival en New Noardic Wave roepen beeldmakers, visueel kunstenaars, componisten en muziekproducers op om deel te nemen aa..
In het huis van Winny Huizing uit Feanwâlden is veel te zien op schaal 1:12. In de gang is een volledig ingericht huisje met werkende lampjes te bewonderen
De Burgumer brug is zaterdagmiddag net na half twee in storing geraakt. De slagbomen gingen niet meer omhoog. De politie kwam ter plaatse en heeft de weg afgezet.
De brug Skûlenboarch tussen Eastermar en Jistrum staat sinds zaterdag eind van de ochtend in storing nadat een schip in botsing kwam met de brug. Tijdens het sluiten van de ..
“Straattheater moet je voelen, van dichtbij beleven, in het echt, dat werkt gewoon niet via een scherm,” stelt artistiek leider Léonie Dijkema. Om de kans op deze ervaring t..
Een bestelbus is zaterdagochtend door een onbekende oorzaak op het talud beland in de ovonde bij Hurdegaryp.
Tafeltennisvereniging Dokkum ‘krijgt’ binnenkort een kantine bij de sporthal aan de Kapellaan in Dokkum. De gemeente Noardeast-Fryslân koopt en plaatst een casco met een vlo..
Het veilig kunnen werken van zorgpersoneel is tijdens de coronacrisis een belangrijk thema voor kwaliteitsverpleegkundige Imara Lukje (21) uit Leeuwarden. Vorig najaar belan..
Op dit moment staat Cambuur met 4-1 voor en is er nog een kleine tien minuten aan speeltijd. Het is inmiddels gezellig druk rondom het stadion
Het dorp Twijzelerheide verdient een multifunctionele accommodatie (MFA). Dat vindt de CDA-fractie in de gemeenteraad van Achtkarspelen
WEEKBERICHT 9 T/M 15 APRILHet aantal nieuwe coronabesmettingen in Fryslân daalde in week 15 met vijf procent, van 1529 naar 1460..
De inwoners van Holwerd hebben al een paar weken mogen genieten van de vernieuwde Doarpsbel en de reacties zijn erg lovend. Het dorpskrantje, wat nu ook volgens burgemeester..
14-4
Weidevogels beschermen voor Hindrik Nijhuis
14-4
Visie Dokkum moet neuzen dezelfde kant op krijgen en de positie van Dokkum versterken
16-4
Update: Zeer grote brand snoepfabriek in Drachten, dronebeelden tonen verwoesting
17-4
Storing Burgumer brug
15-4
Kwart miljoen IMF-subsidie voor dertien projecten N.O.-Fryslân