Adri de Boer treedt op met brassband in Damwâld

Cultuur


DAMWALD - Brassband 'Ere Zij God' uit Damwâld begint haar muzikale jaar met een nieuwjaarsconcert in samenwerking met troubadour, singer-songwriter Adri de Boer en niet met Tet Rozendal, zoals eerst de bedoeling was.

De kaartverkoop is begonnen en reserveren kan via: erezijgoddamwoude@outlook.com. Het concert is op zaterdagavond 13 januari vanaf 20.00 uur in 'De Kruisweg' van Damwâld. Een prachtige locatie, die ook zeer geschikt is om na afloop te praten over de spectaculaire avond.

"Tet Rozendal hat in flinke harsensskodding"

"Tet is ûngelokkich fallen en hat in flinke harsensskodding!" zo meldde Omrop Fryslân enkele weken geleden. Helaas blijkt Tet Rozendal onvoldoende hersteld om in de maand januari op te treden. Vervelend voor haar en paniek binnen de organisatie. En dan? "Het concert 'afblazen' was absoluut geen optie", aldus voorzitter Gerda Froukje Hiemstra.

Na het leggen van contacten kwam de mooie samenwerking tussen Adri de Boer en Brassband 'Ere zij God' tot stand. Adri de Boer is een troubadour ten voeten uit. Zijn hartverwarmende liedjes raken een gevoelige snaar. Ze passen bij de dynamiek van onze brassband", vindt voorzitter Hiemstra.

"Trije learlingen spylje ek mei"

De bedoeling is dat 'Ere zij God' en De Boer in elk geval twee nummers van hem samen spelen en zingen: 'Soan' en 'Foar har'. De brassband en De Boer zullen ook diverse liederen onafhankelijk van elkaar ten gehore brengen. Hiemstra: 'Ere zij God' spilet foaral bekende nûmers, lykas in 'medley' fan stikjes út de animaasjefilm 'Happy feet' en in bekend popnûmer, 'MacArthur Park', dat ûnder oare útfierd is troch Richard Harris en letter ek Donna Summer. By in pear nûmers sille ek trije learlingen meispylje, dan spylje wy ûnder oare 'Meet the Flintstones'."

Welke liederen Adri de Boer solo zingt (en speelt), is nog niet bekend. "Wy repetearje sneon noch mei Adri de Boer", merkt Gerda Froukje Hiemstra op. "Dus sa bliuwt der ek noch wat ferrassends foar it publyk."

Ze verwacht dat het hele concert, inclusief pauze, ruwweg twee uur in beslag neemt. Na afloop is er volop gelegenheid na te praten in de gezellige sfeer van De Kruisweg.

Actueel

Afbeelding
Energiebank en voedselbanken in Friesland geven gratis ledlampen weg Algemeen 38 minuten geleden
Afbeelding
Kritiek op vergisterplan Sonac, raad nu aan zet Algemeen 1 uur geleden
Afbeelding
(video) Indringende documentaire 'Hunting Jack' over het leven van journalist Jack Kooistra Algemeen 15 uur geleden
Afbeelding
Nieuwjaarsfeest in De Lawei dit jaar gratis Algemeen 17 uur geleden
Afbeelding
Louter blije gezichten bij Licht op Drachten Algemeen 19 uur geleden
Afbeelding
PC Probaat viert feest Algemeen 21 uur geleden
Afbeelding
Goud voor Yn'e Ringen bij Turn on Tour Algemeen 21 uur geleden
Afbeelding
Drukte in december, de bieb biedt ontspanning Algemeen 22 uur geleden
Afbeelding
(video) Oekraïne luidt noodklok deze winter! Friese Rijders komen met nieuwe actie Algemeen 23 uur geleden
Afbeelding
Kerstconcert zaterdag 16 december in het MFA in Holwert Algemeen gisteren
Afbeelding
It's beginning to look like Christmas Algemeen 4 dec., 08:30
Afbeelding
Libertas toont veerkracht tegen Middelburg! Algemeen 3 dec., 19:17
Afbeelding
Bowlsvereniging Smallingerland laat zich ook landelijk van haar beste kant zien Algemeen 3 dec., 17:47
Afbeelding
Prijsuitreiking NIC's Damwâld Algemeen 3 dec., 17:38
Afbeelding
Brandweer Dokkum zoekt nieuwe collega's Algemeen 3 dec., 17:20
Afbeelding
'Rottevalle': tegengestelden vinden elkaar in drietalig theater Algemeen 3 dec., 12:10