
Groot Paasfeest bij Kinderboerderij De Naturij
CultuurDRACHTEN - Op 17 april viert kinderboerderij De Naturij weer Pasen met het ‘Groot Paasfeest’. Dit jaar is er als extra attractie ‘De Gladiator’.
De Gladiator is een spectaculaire attractie boven een zwembad waarbij je zo snel mogelijk je tegenstander in het water probeert te slaan, met als resultaat een nat pak. Vergeet dus niet om droge kleren en/of een zwembroek mee te nemen.
Natuurlijk kunnen kinderen ook eieren zoeken. Jeugd tot en met 12 jaar kan hier aan mee doen en degene die het gouden ei vindt,wint ook nog eens een leuk prijsje. De eierzoekwedstrijd vindt in de ochtend en in de middag plaats en begint respectievelijk om 11.00 uur en 14.00 uur.
Verder is er het ei-tikspel, een springkussen en natuurlijk zijn er jonge dieren. Bij slecht weer vinden de activiteiten die verplaatsbaar zijn binnen plaats. Buiten de normale entree zijn er geen kosten aan het Paasfeest verbonden. De entree is ratis voor gezinspashouders.