
Voorjaarsmarkt bij It Werflân in Rottevalle
AlgemeenOp zaterdag 30 mei is van 9.30-12.00 uur het plein bij MFC It Werflân in Rottevalle bezaaid met allerlei stands. Tenminste als het weer dat toelaat. Anders verhuizen de stands naar binnen.
Samen vormen ze de Voorjaarsmarkt. Er is naast gezelligheid van alles te koop. Onder andere nieuwe en tweedehands kleding, allerlei frutsels, bijvoorbeeld voor in het haar, boeken, kaarten, schilderijen, zelfgemaakte tasjes van stof of riet, leuke dingen van vilt of glas, sierraden, geborduurde cadeaus, stekjes, brocante en snuffelmatten voor honden. Kortom van alles en nog wat. Hoe leuk!
Drink op het terras een kop koffie of thee en haal wat lekkers bij de stand van de eigen bakkerij. Of als je honger hebt, haal dan een tosti, gewoon of extra gevuld.
Voor de kinderen zijn er spelletjes, kan er een plak cake worden versierd of touwtje worden getrokken.



















