
Kindervoorstelling door Matthijs Vlaardingenbroek
AlgemeenIn het kader van het 100-jarig bestaan van de Christelijke Gereformeerde Kerk van Dokkum, zijn en worden er diverse activiteiten georganiseerd voor verschillende leeftijdscategorieën.
Zo komt Matthijs Vlaardingerbroek woensdagmiddag 7 juni om drie uur ’s middags een voorstelling geven in het kerkgebouw aan de Stationsweg 39, voor kinderen in de leeftijd van basisschool.
Matthijs is een door het hele land veelgevraagde verhalenverteller, buikspreker en goochelaar die al jarenlang voorstellingen in basisscholen door het hele land verzorgt. Met gebruik van buikspreekpoppen, goocheltrucs en verhalen maakt hij mooie en leuke educatieve voorstellingen voor alle kinderen.
Zijn voorstellingen zijn altijd vol humor, sterk afwisselend en interactief. Matthijs laat tijdens zijn voorstelling veel kinderen even schitteren door hen te laten meehelpen in een truc, een verhaal of een buikspreekact. De voorstelling duurt ongeveer één uur. De zaal is open vanaf half drie ’s middags en de toegang is gratis. Als begeleiders zijn natuurlijk ook de ouders of pakes en beppes van harte welkom. Na afloop is er voor iedereen een lekkere traktatie.